Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Jurajski ogródek
We wschodniej części lubiatowskiego majątku obok kolorowej oficyny znajduje się „jurajski ogródek”, a w nim dwa prehistoryczne gady wykonane z drutu i betonu przez Zbigniewa Pilcha. W ogródku rosną wszystkie rośliny chronione występujące na terenie gminy Miękinia.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 6 kwietnia 2021
Opieka wytchnieniowa

Fundacja Promyk Słońca oferuje wsparcia asystenta w opiece nad dzieckiem z niepełnosprawnością. Poniżej zamieszczamy informacje udostępnione przez Fundację na portalu społecznościowym Facebook.
Rodziców potrzebujących wsparcia asystenta w opiece nad dzieckiem z niepełnosprawnością prosimy o kontakt z Fundacją Promyk Słońca: dcwr@promykslonca.pl; tel. 605505825.
Opiekę wytchnieniową prowadzimy w różnych formach, w zależności od potrzeb - w mieszkaniu wytchnieniowym lub miejscu zamieszkania dziecka. Opieka wytchnieniowa jest jednym z elementów kompleksowego modelu wsparcia, który realizujemy w ramach Dolnośląskiego Centrum Wsparcia Rodziny. Oprócz opieki wytchnieniowej rodzinom dotkniętym problemem niepełnosprawności oferujemy stałą opiekę doradcy/terapeuty, który opracuje dla każdej rodziny indywidualny plan wsparcia. Wsparcie to obejmuje m.in.:
• specjalistyczne konsultacje lekarskie (z genetykiem, neurologiem, neonatologiem i innym specjalistą, w zależności od potrzeb),
• konsultacje z fizjoterapeutą, położną,
• opiekę psychologiczną/psychoterapię,
• grupy wsparcia,
• doradztwo społeczno-prawne.
Pomoc tę kierujemy do mieszkańców Województwa dolnośląskiego.
Zadanie realizowane jest ze środków Województwa Dolnośląskiego.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online