Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Zamek na wodzie w Wojnowicach
Gotycko – renesansowy zamek na wodzie jest najczęściej odwiedzanym zabytkowym obiektem w gminie. Pierwotnie zbudowany na planie podkowy zamek, kilkakrotnie został przebudowywany i zmodernizowany. Mury zamku, podobnie jak budynki w Wenecji, wynurzają się bezpośrednio z wody otaczającej go fosy o szerokości kilkunastu metrów. Pierwsza wzmianka o dobrach w Wojnowicach pochodzi z 1351r., w którym to roku Cesarz Karol V nadaje dobra Wojnowice rycerzowi Johannowi Skoppowi. Obecnie w zamku mieści się Dom Pracy Twórczej dla środowisk artystycznych i naukowych Wrocławia i kraju. Poza tym działa tam galeria, hotel i restauracja.
Więcej informacji: www.zamekwojnowice.pl
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 26 września 2017
Ogłoszenie
Ogłoszenie dotyczące wykonania dokumentacji przedprojektowej dla zadania  „Prace na linii kolejowej  C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn-Głogów”

Uprzejmie informuję, że firma Schüßler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al.Jerozolimskie 96 rozpoczęła prace związane z wykonaniem Dokumentacji Przedprojektowej dla realizacji zadania pn. „Prace na linii kolejowej C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn – Głogów”.
W związku z prowadzonymi pracami przedprojektowymi firma realizująca wspomniane zadanie prosi o przekazywanie w terminie do dnia 19 października 2017r. ewentualnych uwag i/lub oczekiwań społeczeństwa w szczególności w zakresie rozwiązań dotyczących ochrony środowiska w odniesieniu do przedmiotowego odcinka linii kolejowej.
Wspomniane informacje proszę przekazywać w wersji :
Elektronicznej na adres; pro-silence@prsosilence.pl oraz mkazimierczak@schuessler-plan.com
Korespondencyjnie na adres; Schuessler – Plan Inżynierzy Spółka z o.o. Al.Jerozolimskie 96, 00807 Warszawa.

Kontakt:
Krzysztof Kręciproch
Tel. 606-375-287
e-mail: prosilence@prosilence.pl


Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net

Płatności online