Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Muzeum bitwy lutyńskiej
Wnętrza muzeum bitwy lutyńskiej zostały urządzone tak, by ekspozycja była czytelna i pełniła funkcje dydaktyczne. W naj­większej sali umieszczono makietę bitwy pod Lutynią, wykonaną przez wrocławską firmę Kunze i Brinke. W mniejszych salach ­umieszczono kopie dokumentów, oręż i umundurowania z epoki, prezentowane na woskowych figurach żołnierzy. Urządzono także bibliotekę i czytelnię. Z okazji otwarcia muzeum Towarzystwo wydało 12 kart pocztowych z motywami bitwy. Przed 1945 rokiem diorama została wywieziona do Niemiec, obecnie znajduje się w Bawarskim Muzeum Armii na zamku w Ingolstadt.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 26 września 2017
Ogłoszenie
Ogłoszenie dotyczące wykonania dokumentacji przedprojektowej dla zadania  „Prace na linii kolejowej  C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn-Głogów”

Uprzejmie informuję, że firma Schüßler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al.Jerozolimskie 96 rozpoczęła prace związane z wykonaniem Dokumentacji Przedprojektowej dla realizacji zadania pn. „Prace na linii kolejowej C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn – Głogów”.
W związku z prowadzonymi pracami przedprojektowymi firma realizująca wspomniane zadanie prosi o przekazywanie w terminie do dnia 19 października 2017r. ewentualnych uwag i/lub oczekiwań społeczeństwa w szczególności w zakresie rozwiązań dotyczących ochrony środowiska w odniesieniu do przedmiotowego odcinka linii kolejowej.
Wspomniane informacje proszę przekazywać w wersji :
Elektronicznej na adres; pro-silence@prsosilence.pl oraz mkazimierczak@schuessler-plan.com
Korespondencyjnie na adres; Schuessler – Plan Inżynierzy Spółka z o.o. Al.Jerozolimskie 96, 00807 Warszawa.

Kontakt:
Krzysztof Kręciproch
Tel. 606-375-287
e-mail: prosilence@prosilence.pl


Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online