Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Zamek na wodzie w Wojnowicach
Gotycko – renesansowy zamek na wodzie jest najczęściej odwiedzanym zabytkowym obiektem w gminie. Pierwotnie zbudowany na planie podkowy zamek, kilkakrotnie został przebudowywany i zmodernizowany. Mury zamku, podobnie jak budynki w Wenecji, wynurzają się bezpośrednio z wody otaczającej go fosy o szerokości kilkunastu metrów. Pierwsza wzmianka o dobrach w Wojnowicach pochodzi z 1351r., w którym to roku Cesarz Karol V nadaje dobra Wojnowice rycerzowi Johannowi Skoppowi. Obecnie w zamku mieści się Dom Pracy Twórczej dla środowisk artystycznych i naukowych Wrocławia i kraju. Poza tym działa tam galeria, hotel i restauracja.
Więcej informacji: www.zamekwojnowice.pl
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 26 września 2017
Ogłoszenie
Ogłoszenie dotyczące wykonania dokumentacji przedprojektowej dla zadania  „Prace na linii kolejowej  C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn-Głogów”

Uprzejmie informuję, że firma Schüßler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al.Jerozolimskie 96 rozpoczęła prace związane z wykonaniem Dokumentacji Przedprojektowej dla realizacji zadania pn. „Prace na linii kolejowej C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn – Głogów”.
W związku z prowadzonymi pracami przedprojektowymi firma realizująca wspomniane zadanie prosi o przekazywanie w terminie do dnia 19 października 2017r. ewentualnych uwag i/lub oczekiwań społeczeństwa w szczególności w zakresie rozwiązań dotyczących ochrony środowiska w odniesieniu do przedmiotowego odcinka linii kolejowej.
Wspomniane informacje proszę przekazywać w wersji :
Elektronicznej na adres; pro-silence@prsosilence.pl oraz mkazimierczak@schuessler-plan.com
Korespondencyjnie na adres; Schuessler – Plan Inżynierzy Spółka z o.o. Al.Jerozolimskie 96, 00807 Warszawa.

Kontakt:
Krzysztof Kręciproch
Tel. 606-375-287
e-mail: prosilence@prosilence.pl


Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online