Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Lubiatowskie Górki
Lubiatowskie górki to wąskie pasmo piaszczystych górek długości 8,6 km i szerokości 250 – 700 m przecinające równinę Doliny Odry na dwie części nadodrzańskie pola uprawne 104 m npm i torfowiska „Zielone Łąki” 102 m npm. Pasmo to ciągnie się od Owieczek przez Lubiatów do miejscowości Lisiny na terenie gminy Środa Śląska. Nazwa pasma pochodzi od miejscowości Lubiatów, który leży w centralnej części pasma górek, przy najwyższych wzniesieniach. Najwyższe wzniesienie to: Piaskowa Górka 115 m npm, Wielka Sowa 115,4 m npm., Kobylnicka (Bystra) Górka 113 m npm, Łużycka Górka 112,5 m npm. Górki porastają głównie lasy sosnowe. Są to dość młode monokultury sosnowe. Na stokach i u podnóża wzniesień rosną rzadkie i chronione rośliny m.in. lilie złotogłów, pajęcznice liliowate, kosaćce syberyjskie i paprotki zwyczajne.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 26 września 2017
Ogłoszenie
Ogłoszenie dotyczące wykonania dokumentacji przedprojektowej dla zadania  „Prace na linii kolejowej  C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn-Głogów”

Uprzejmie informuję, że firma Schüßler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al.Jerozolimskie 96 rozpoczęła prace związane z wykonaniem Dokumentacji Przedprojektowej dla realizacji zadania pn. „Prace na linii kolejowej C-E59 na odcinku Wrocław Brochów/Grabiszyn – Głogów”.
W związku z prowadzonymi pracami przedprojektowymi firma realizująca wspomniane zadanie prosi o przekazywanie w terminie do dnia 19 października 2017r. ewentualnych uwag i/lub oczekiwań społeczeństwa w szczególności w zakresie rozwiązań dotyczących ochrony środowiska w odniesieniu do przedmiotowego odcinka linii kolejowej.
Wspomniane informacje proszę przekazywać w wersji :
Elektronicznej na adres; pro-silence@prsosilence.pl oraz mkazimierczak@schuessler-plan.com
Korespondencyjnie na adres; Schuessler – Plan Inżynierzy Spółka z o.o. Al.Jerozolimskie 96, 00807 Warszawa.

Kontakt:
Krzysztof Kręciproch
Tel. 606-375-287
e-mail: prosilence@prosilence.pl


Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net

Płatności online