Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Jurajski ogródek
We wschodniej części lubiatowskiego majątku obok kolorowej oficyny znajduje się „jurajski ogródek”, a w nim dwa prehistoryczne gady wykonane z drutu i betonu przez Zbigniewa Pilcha. W ogródku rosną wszystkie rośliny chronione występujące na terenie gminy Miękinia.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 16 lipca 2019
Oferta na realizację zadania publicznego
Wójt Gminy Miękinia informuje, iż dnia 10 lipca 2019 r. do Urzędu Gminy w Miękini wpłynął wniosek na realizację zadania publicznego pn. ”Zapewnienie dowozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Miękinia na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Środzie Śląskiej”. Wniosek złożony przez Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami z siedzibą przy ul. Stawowej 1a, 50-015 Wrocław, w trybie art. 19 a Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688). Uwagi do oferty można składać w terminie 7 dni od dnia wywieszenia niniejszej oferty tj. do dnia 23 lipca 2019 r. w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Miękini, ul. Kościuszki 41, 55-330 Miękinia.
Pliki do pobrania:


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online