Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Jurajski ogródek
We wschodniej części lubiatowskiego majątku obok kolorowej oficyny znajduje się „jurajski ogródek”, a w nim dwa prehistoryczne gady wykonane z drutu i betonu przez Zbigniewa Pilcha. W ogródku rosną wszystkie rośliny chronione występujące na terenie gminy Miękinia.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 29 sierpnia 2019
Odpustowy pingpong

14 sierpnia 2019 r. podczas obozu letniego dzieci i młodzieży z sekcji tenisa stołowego LKS ODRA Głoska odbyła się doroczna PARAFIADA - tradycyjny turniej z okazji odpustu parafialnego w Głosce.
28 młodych adeptów plastikowej piłeczki podopiecznych trenera Tomasza Piekarka uczestniczyło w pingpongowych zawodach.

Wśród zwycięzców znaleźli się kolejno Trybała Szymon, Staniowski Stanisław, Staniowski Dawid, Bryła Bartosz, Jezierski Sebastian, Jezierska Ananda.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami ufundowanymi przez Sponsora głównego zawodów, Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., sponsora zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" i Wójta Gminy Miękinia. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali paczki ze słodyczami zakupione przez Firmy: AKS INVEST Sp.z.o.o., SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, VERPA FOLIE Z Krępic, Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina oraz CZYSTOPOLE Sp.z.o.o. z Miękini. Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach ufundowanych przez Piekarnię Wiśniewski ze Ścinawy, pizzy - fundatorem której były Firmy: BLEK z Białkowa, SESKO z Lubiatowa, LEG TUR z Białkowa oraz pan Jacek Misztoft z Wilkostowa.
Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online