Aktualności - Odpustowy pingp - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Odpustowy pingpong

29 sierpnia 2019
14 sierpnia 2019 r. podczas obozu letniego dzieci i młodzieży z sekcji tenisa stołowego LKS ODRA Głoska odbyła się doroczna PARAFIADA - tradycyjny turniej z okazji odpustu parafialnego w Głosce.
28 młodych adeptów plastikowej piłeczki podopiecznych trenera Tomasza Piekarka uczestniczyło w pingpongowych zawodach.

Wśród zwycięzców znaleźli się kolejno Trybała Szymon, Staniowski Stanisław, Staniowski Dawid, Bryła Bartosz, Jezierski Sebastian, Jezierska Ananda.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami ufundowanymi przez Sponsora głównego zawodów, Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., sponsora zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" i Wójta Gminy Miękinia. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali paczki ze słodyczami zakupione przez Firmy: AKS INVEST Sp.z.o.o., SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, VERPA FOLIE Z Krępic, Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina oraz CZYSTOPOLE Sp.z.o.o. z Miękini. Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach ufundowanych przez Piekarnię Wiśniewski ze Ścinawy, pizzy - fundatorem której były Firmy: BLEK z Białkowa, SESKO z Lubiatowa, LEG TUR z Białkowa oraz pan Jacek Misztoft z Wilkostowa.


Liczba odwiedzin: 1186

Stopka

Płatności online
Zamknij