Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Pomnik przyrody
100m od pierwszego budynku we wsi Gąsiorów rośnie dąb szypułkowy uznany w 1976 roku za pomnik przyrody.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 21 września 2017
Odnowa miejsc rekreacji w Wojnowicach i Brzezince Średzkiej
Zapowiadane od wielu miesięcy odnowienie miejsc rekreacji w Wojnowicach i Brzezince Średzkiej stało się faktem. Place zabaw w nowej odsłonie oddano do użytku 20 września.
Stało się to możliwe dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Gminę Miękinia w ramach tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej” oraz sprawnemu wykonawcy, firmie LUPLE ze Szczecina.
Istniejące w Brzezince Średzkiej i Wojnowicach place zabaw wymagały doposażenia w nowe elementy i wymiany przestarzałych urządzeń. Realizacja długo oczekiwanej inwestycji z pewnością ucieszy mieszkańców, a najmłodsi będą mogli jeszcze w tym roku skorzystać z zabawy na świeżym powietrzu.
Łączny koszt inwestycji wyniósł ponad 96 tys. zł. Wsparcie finansowe w wysokości 30 tys. pochodzi z Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”, pozostałą większą część zadania pokryły środki własne Gminy Miękinia.Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net

Płatności online