Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Emil May
W 1850 roku urodził się w Gosławicach Emil May, budowniczy kanału Odra-Hawela i kanału Noteć-Warta.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 28 grudnia 2017
„Mam biało-czerwone serce”
19 grudnia w Samorządowym Ośrodku Kultury, uczniowie Zespołu Szkół w Miękini mieli przyjemność i zaszczyt, wystawić dla Żołnierzy 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia patriotyczne przedstawienie.
Podczas obchodów Narodowego Dnia Niepodległości występy młodzieży spotkały się z tak przychylnym odbiorem, że pan pułkownik Dariusz Denejka zapowiedział się na powtórkę przedstawienia wraz ze swoimi żołnierzami.
Wszystkim było niezmiernie miło wystąpić przed siedemdziesięcioma zawodowymi żołnierzami, a występ z 10 listopada zyskał w Samorządowym Ośrodku Kultury nową jakość, dzięki kameralnej, świetnie wyposażonej scenie.
Pani Magdalena Wlaźlak – Szał, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini, powitała wyjątkowych Gości, a już po występie życzyła wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Dopełnieniem całości były podziękowania i podarunki od Pułku Dowodzenia oraz zapowiedź dalszej współpracy artystycznej. W imieniu harcerzy Dominik Zięcina (absolwent Gimnazjum w Miękini) przekazał żołnierzom światełko betlejemskie, które było pięknym zwieńczeniem tego spotkania.
Przedstawienie wraz z uczniami przygotowały panie: Iwona Godorowska i Katarzyna Sobańska, na pianinie pięknie akompaniował chórowi pan Artur Chytła .Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online