Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 7 maja 2018
Konkurs pn. "PRZEMOC - złodziej życia!"

W ramach projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza konkurs pn. "PRZEMOC - złodziej życia!".
Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież od 11 do 17 roku życia z terenu gminy. Tematem pracy jest przemoc, jej rodzaje i formy, a zadaniem uczestników będzie przedstawienie zjawiska przemocy za pomocą wyreżyserowania filmu lub spotu.
Więcej szczegółów można uzyskać po zapoznaniu się z poniższym Regulaminem oraz u Pani Aleksandry Kutkiewicz - Długosz w siedzibie GOPS w Miękini pok. 108 lub pod nr tel. 71/736 08 60.
Zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia!
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online