Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Winnice Jaworek
Budynek, gdzie powstaje wino usytuowany jest na terenie zabytkowego folwarku w Miękini, w sąsiedztwie XVIII wiecznego pałacu gdzie w ciągu najbliższych lat ma powstać hotel. Całe przedsięwzięcie zmierza ku temu aby w Miękini utworzyć centrum dolnośląskiego winoroślarstwa. Już dziś prowadzi się tam szkolenia, przyjmuje wycieczki, które zwiedzają kompleks winnicy, degustują produkty tradycyjne. Przed wiosna 2009 roku oddana zostanie do użytku stylowa Sala Degustacji z zabytkowym piecem śląskim gdzie mają być przyjmowani goście pragnący spróbować pierwszego od pięciu wieków śląskiego wina.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 23 maja 2018
Przed Gminą Miękinia kolejna szansa na nowych inwestorów i rozwój strefy aktywności gospodarczej w parku przemysłowym Źródła-Błonie. To efekt pozyskanego w ubiegłym roku dofinansowania ze środków unijnych w ramach RPO WD 2014-2020.
więcej


Data dodania: 23 maja 2018
Siatkarki Volley Miękinia zdobyły złoto w kategorii "dwójek" drugi raz z rzędu i srebro w kategorii "trójek".
więcej


Data dodania: 22 maja 2018
Najlepsze życzenia dla Kazimiery i Zbigniewa Rajskich, Heleny i Zdzisława Bednarz, Bożeny i Tadeusza Rybarczyk, Heleny i Czesława Biźnia, Heleny i Tadeusza Skawińskich, Czesławy i Edwarda Rybotyckich, złożył wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn. Uroczystość odbyła się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini. Dodatkowo 2 pary – Państwo Krystyna i Ludwik Konopka oraz Państwo Barbara i Stanisław Berus medale i życzenia odebrali w domach.
więcej


Data dodania: 18 maja 2018
Zakończył się I etap budowy drogi gminnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w strefie aktywności gospodarczej Kadłub-Źródła, obejmujący wykonanie 300-metrowego odcinka drogi od skrzyżowania z DK 94.
więcej


Data dodania: 16 maja 2018
11 maja na scenie Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini odbył się, po raz kolejny, Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W tym roku, po raz pierwszy, w dwóch kategoriach: klasy IV – VI oraz klasy siódme i gimnazjalne.
więcej


Data dodania: 11 maja 2018
Nowy rok szkolny Gmina Miękinia przywita z dwiema nowymi szkołami.
więcej


Data dodania: 11 maja 2018
Wgląd do podatków, należności i opłat przez portal platnosci.miekinia.pl.
więcej


Data dodania: 7 maja 2018
28.04.2018 r. w hali widowiskowo-sportowej w Miękini odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt. W trzech kategoriach wzięło udział prawie 150 siatkarek.
więcej


Data dodania: 7 maja 2018
W ramach projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza konkurs pn. "PRZEMOC - złodziej życia!".
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 191 ›››

Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online