Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Szlak Odry
Głównym szlakiem rowerowym Gminy Miękinia jest przebiegający przez jej teren SZLAK ODRY. Biegnący wzdłuż Doliny Środkowej Odry szlak o łącznej długości 313 km (wraz z tzw. pętlami lokalnymi) rozpoczyna się we Wrocławiu - Leśnicy, a kończy w Głogowie. Na obszarze Gminy Miękinia długość znakowanych szlaków rowerowych wynosi 52,6 km.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 12 września 2019
Kampania społeczna pn. "Od dziś mówię - NIE!"

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację kampanii społecznej pod nazwą ,,Od dziś mówię – NIE’’.
Kampania skierowania jest do najmłodszych mieszkańców z terenu Gminy Miękinia. Realizacja kampanii uzasadniona jest zwiększeniem bezpieczeństwa dzieci. Celem kampanii jest przeciwdziałanie najpoważniejszym przestępstwom ze strony osób dorosłych wobec dzieci oraz ich konsekwencjom. Przedsięwzięcie ma podjąć problematykę wykorzystania seksualnego dzieci, pornografii dziecięcej oraz handlu ludźmi.
Pragniemy, aby młodzi ludzie nauczyli się asertywności oraz zwiększyli świadomość o niebezpieczeństwach, które mogą ich spotkać.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online