Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1520-1653, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, by po 1460 roku stać się ponownie katolickim kościołem. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 4 kwietnia 2018
„Jak opiekować się osobą starszą – aspekt praktyczny”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini przy współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej we Wrocławiu po raz kolejny zaprasza mieszkańców Gminy Miękinia do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Jak opiekować się osobą starszą w domu- aspekt praktyczny”.
Szkolenie poprowadzi Pani Justyna Kurnicka, pielęgniarka na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz trener z Ośrodka Kształcenia Doskonalenia Zawodowego "Edukacja”.
Szkolenie odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini w godzinach od 8:30 do 12:45. Osoby chętne do udziału w szkoleniu prosimy o kontakt z pracownikiem tut. Ośrodka, Panią Aleksandrą Kutkiewicz -Długosz osobiście w siedzibie GOPS w Miękini, pok. 108, telefonicznie pod nr tel. 71/ 736 08 60 wew. 30 bądź mailowo: akutkiewicz.gops.miekinia@tlen.pl

Szkolenie jest bezpłatne, zapraszamy!Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online