Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Sasanka łąkowa
W roku 1992 w miejscowości Mrozów podczas przeprowadzanych badań terenowych związanych z inwentaryzacją chronionych gatunków fauny i flory stwierdzono występowanie sasanki łąkowej, bardzo rzadkiej chronionej rośliny występującej jedynie w trzech miejscach w Polsce.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 4 kwietnia 2018
„Jak opiekować się osobą starszą – aspekt praktyczny”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini przy współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej we Wrocławiu po raz kolejny zaprasza mieszkańców Gminy Miękinia do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Jak opiekować się osobą starszą w domu- aspekt praktyczny”.
Szkolenie poprowadzi Pani Justyna Kurnicka, pielęgniarka na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz trener z Ośrodka Kształcenia Doskonalenia Zawodowego "Edukacja”.
Szkolenie odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini w godzinach od 8:30 do 12:45. Osoby chętne do udziału w szkoleniu prosimy o kontakt z pracownikiem tut. Ośrodka, Panią Aleksandrą Kutkiewicz -Długosz osobiście w siedzibie GOPS w Miękini, pok. 108, telefonicznie pod nr tel. 71/ 736 08 60 wew. 30 bądź mailowo: akutkiewicz.gops.miekinia@tlen.pl

Szkolenie jest bezpłatne, zapraszamy!Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online