Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Rzeka Odra
Przez obszar gminy przepływa rzeka Odra na odcinku od 269,5 do 288 km jej biegu. Rzeka jest naturalną, północną granicą gminy. Pozostałe rzeki są lewostronnymi dopływami Odry i są to: rzeka Bystrzyca, Strzegomka, Jeziorka, Czarna Struga (Nowy Rów), Brzezinka (Zdrojek) i Karczycki Potok. Pozostałe cieki wodne to w zasadzie rowy melioracyjne.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 23 lutego 2018
Po oddaniu do użytku budynku przedszkola i żłobka u schyłku ubiegłego roku w ciągu zaledwie kilku miesięcy widać kolejne efekty prac budowy kompleksu w Lutyni.
więcej


Data dodania: 22 lutego 2018
Gmina Miękinia z własnych środków sfinansuje naprawę chodników przy drodze powiatowej w Kadłubie i Miękini. Koszt zadania wyniósł 20 tys. zł.
więcej


Data dodania: 21 lutego 2018
Uczeń klasy 3 gimnazjum z Lutyni Jakub Wolski zakwalifikował się do drugiej części finału konkursu „zDolny Ślązak” z języka angielskiego.
więcej


Data dodania: 20 lutego 2018
Przebudowa dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej w Gałowie, Krępicach i Mrozowie oraz budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Brzezince Średzkiej wkrótce stanie się faktem za sprawą podpisanych umów z wykonawcami – firmą Budromos i Berger Bau.
więcej


Data dodania: 20 lutego 2018
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu jako pierwsza w Polsce rozpoczęła korzystanie z kolejnego narzędzia umożliwiającego przekazywanie informacji mieszkańcom woj. dolnośląskiego.
więcej


Data dodania: 19 lutego 2018
16 lutego br. Wójt Gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Miękinia Czesława Osieckiego , podpisał kolejne umowy na budowę dróg na terenie gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 16 lutego 2018
16 lutego br. Wójt Gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Miękinia Czesława Osieckiego, podpisał umowę na przebudowę drogi Księginice – Warżyna z przedstawicielem firmy „Eurovia Polska”.
więcej


Data dodania: 16 lutego 2018
Uwaga mieszkańcy Wróblowic i Lutyni. W okolicach ul. B. Chrobrego regularnie pojawia się ten piesek.
więcej


Data dodania: 16 lutego 2018
Trwają prace przy budowie parkingów zlokalizowanych przy stacjach kolejowych w gminie Miękinia.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 187 ›››

Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online