Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Sasanka łąkowa
W roku 1992 w miejscowości Mrozów podczas przeprowadzanych badań terenowych związanych z inwentaryzacją chronionych gatunków fauny i flory stwierdzono występowanie sasanki łąkowej, bardzo rzadkiej chronionej rośliny występującej jedynie w trzech miejscach w Polsce.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 23 listopada 2017
22 listopada Jan Marian Grzegorczyn podpisał umowę z firmą BERGER BAU POLSKA Sp. zo.o na budowę skrzyżowania gminnej drogi dojazdowej do terenów Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Podstrefa Miękinia z drogą krajową nr 94 w miejscowości Źródła.
więcej


Data dodania: 23 listopada 2017
Do Gałowa przybłąkały się trzy kotki, szukamy dla nich domów.
więcej


Data dodania: 16 listopada 2017
Na przekór listopadowej aurze w gminie Miękinia wciąż dużo się dzieje na placach budowy w różnych miejscowościach, trwają odbiory zakończonych inwestycji, a nowe już czekają na realizację.
więcej


Data dodania: 13 listopada 2017
W piątek w godzinach wieczornych odbyły się w Miękini obchody Święta Niepodległości.
więcej


Data dodania: 8 listopada 2017
Mawia się, że największą i najbardziej opłacalną inwestycją jest człowiek, a ściślej jego wiedza i umiejętności. Tę ideę zdają się wyraźnie potwierdzać działania Gminy Miękinia polegające na tworzeniu nowych placówek edukacyjnych.
więcej


Data dodania: 6 listopada 2017
4.11.2017 siatkarki Volley Miękinia odbyły kolejny turniej, który odbył się w Ząbkowicach Śląskich i kolejny raz udało się zdobyć srebrny medal!
więcej


Data dodania: 3 listopada 2017
Decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 31 października br. Gmina Miękinia otrzymała kolejną już w tym roku dotację ze środków RPO WD 2014-2020.
więcej


Data dodania: 2 listopada 2017
W ramach XIII edycji Dolnośląskiego Konkursu “Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo” w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach zdobyła Certyfikat Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo.
więcej


Data dodania: 2 listopada 2017
Wójt Gminy Miękinia informuje mieszkańców, że rozpoczął się nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji z zakresu ochrony środowiska obejmującego trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie gazowe, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie olejowe i odnawialne źródła energii.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 181 ›››

Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net

Płatności online