Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Mrozowska Górka
Miłośników przyrody zaciekawi również fakt występowania na terenie gminy, jednego z nielicznych na Dolnym Śląsku, stanowiska sasanki łąkowej. Stanowisko to stwierdzono w pobliżu dzikiego wyrobiska piasku, w odległości ok. 1,5 km na zachód od centrum wsi Mrozów, u podnóża tzw. „Górki Mrozowskiej”. Obszar występowania sasanki zajmuje powierzchnię 0,16 ha. Utworzony użytek ekologiczny ma chronić sasankę łąkową, będącą rzadkim gatunkiem roślinnym.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 26 czerwca 2017
W piątek 23 czerwca b.r. na terenie Gminy Miękinia odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych mające na celu sprawdzenie umiejętności działań przeciwpowodziowych.
więcej


Data dodania: 26 czerwca 2017
23 czerwca Wójt Gminy Miękinia podpisał pierwsze umowy na wykonanie prac termomodernizacyjnych w świetlicach wiejskich na terenie gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 23 czerwca 2017
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuję, iż w celu kontynuacji wypłaty świadczenia wychowawczego 500+ w nowym okresie zasiłkowym trwajacym od 1 pażdziernika 2017 r. do 30 września 2018 r. wniosek o ustalenie prawa do swiadczenia wychowawczego 500+ należy złożyc w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31. października 2017 r.
więcej


Data dodania: 23 czerwca 2017
Rozpoczęła się kolejna edycja gminnego programu grantowego pn. „Miękińska Inicjatywa Razem”, którego głównym założeniem jest pobudzenie aktywności mieszkańców gminy na rzecz wspólnego dobra.
więcej


Data dodania: 22 czerwca 2017
Miło nam poinformować, że zespół z Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini w składzie: Pola Prycik, Karolina Michalska, Aleksandra Jewtuszik, Klaudia Walęciak, Adrianna Gałązka, Ludmiła Jędraś ,wziął udział w konkursie filmowym „Energia dla Dolnego Śląska”.
więcej


Data dodania: 22 czerwca 2017
22 czerwca Wójt Gminy Jan Marian Grzegorczyn podpisał w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego umowę o dofinansowanie na przebudowę sali widowiskowej w UG Miękinia, dzięki której powstanie m.in. sala kinowa.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 259 ›››

Informacja dla osób niesłyszącychElektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net