Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kwiatowe ogródki
Cechą charakterystyczną wsi Łowęcice są bogate i barwne kwiatowe ogródki przydomowe, które niemal zasłaniają elewacje frontowe niskich domów mieszkalnych.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 14 października 2019
Dzień Edukacji Narodowej

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy oświaty
Szanowni Państwo!
Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji chcemy podziękować Wszystkim Państwu za trud, który wkładacie w tworzenie jak najlepszej jakości pracy gminnych placówek oświatowych. Jesteście przewodnikami dla młodych ludzi, inspirujecie ich, motywujecie. W tym szczególnym dniu, życzymy Państwu, abyście zawsze byli dumni ze swoich wychowanków. Niech praca z dziećmi i młodzieżą dostarczy Państwu wielu radości i powodów do dumy. Niech każdy sukces uczniów wynagrodzi Państwu trudy tej niełatwej pracy, a ich wybory życiowe świadczą o tym, że edukacja to najlepszy kapitał na przyszłość.
Życzymy Państwu dużo zdrowia, cierpliwości i wielu sukcesów zawodowych. Odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań zarówno w życiu zawodowych jak i osobistym.
Jan Marian Grzegorczyn - Wójt Gminy Miękinia
Adam Zaniewski - Przewodniczący Rady Gminy MiękiniaInformacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online