Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Eksperyment lotniczy
Około 1910 roku miał miejsce na górce pomiędzy Mrozowem a Wojnowicami eksperyment lotniczy. Inżynier z Wrocławia, Schrader, który prowadził eksperymenty z "aparatami latającymi", przeleciał w linii prostej 50 m na swojej maszynie. Nie mamy informacji, czy próbę tę ponowiono i z jakim rezultatem.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 10 sierpnia 2017
Doposażanie placów zabaw dla dzieci na terenie gminy Miękinia

Ruszyły prace związane z doposażeniem placów zabaw na terenie gminy Miękinia w urządzenia zabawowe i gotowe konstrukcje małej architektury.
Koszt urządzeń wraz z montażem to ponad 80 tyś. zł. W tej kwocie zostały zakupione sprężynowce, podwójne huśtawki, karuzele z siedziskami, wieże, huśtawki ważki oraz regulaminy. Nowe urządzenia zostaną zamontowane w: Miękini, Brzezinie, Gałowie, Wilkostowie, Żurawińcu, Kadłubie, Wróblowicach, Radakowicach, Łowęcicach, Mrozowie. Mamy nadzieję, że nowe urządzenia sprawią wiele radości małym mieszkańcom naszej gminy.Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online