Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Winnice Jaworek
Budynek, gdzie powstaje wino usytuowany jest na terenie zabytkowego folwarku w Miękini, w sąsiedztwie XVIII wiecznego pałacu gdzie w ciągu najbliższych lat ma powstać hotel. Całe przedsięwzięcie zmierza ku temu aby w Miękini utworzyć centrum dolnośląskiego winoroślarstwa. Już dziś prowadzi się tam szkolenia, przyjmuje wycieczki, które zwiedzają kompleks winnicy, degustują produkty tradycyjne. Przed wiosna 2009 roku oddana zostanie do użytku stylowa Sala Degustacji z zabytkowym piecem śląskim gdzie mają być przyjmowani goście pragnący spróbować pierwszego od pięciu wieków śląskiego wina.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 10 sierpnia 2017
Doposażanie placów zabaw dla dzieci na terenie gminy Miękinia

Ruszyły prace związane z doposażeniem placów zabaw na terenie gminy Miękinia w urządzenia zabawowe i gotowe konstrukcje małej architektury.
Koszt urządzeń wraz z montażem to ponad 80 tyś. zł. W tej kwocie zostały zakupione sprężynowce, podwójne huśtawki, karuzele z siedziskami, wieże, huśtawki ważki oraz regulaminy. Nowe urządzenia zostaną zamontowane w: Miękini, Brzezinie, Gałowie, Wilkostowie, Żurawińcu, Kadłubie, Wróblowicach, Radakowicach, Łowęcicach, Mrozowie. Mamy nadzieję, że nowe urządzenia sprawią wiele radości małym mieszkańcom naszej gminy.Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net

Płatności online