Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Przedwojenny podział administracyjny
Przedwojenny podział administracyjny był zupełnie inny i każda miejscowość stanowiła odrębną gminę. W nowym podziale powiatu powstało 7 gmin, z których Mrozów, Lutynia i Przedmoście obejmowały obszar współczesnej gminy Miękinia. W 1955 r. w wyniku likwidacji siedziby gminy w Przedmościu oraz podziału jej obszaru na dwie jednostki administracyjne powstała gmina Miękinia. W roku 1959 dołączono do niej gminę Księginice, w 1963 r. gminę Mrozów i w 1973 r. okrojoną gminę Lutynia tworząc w ten sposób dzisiejsze jej granice.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 11 września 2018
Dopisz się do rejestru wyborców przez internet

Osoby, które posiadają ważny Profil Zaufany mogą złożyć elektronicznie wniosek o dopisanie do rejestru wyborców.
Wniosek znajduje się na stronie epuap.gov.pl, po wypełnieniu i podpisaniu zostanie on dostarczony do urzędu elektronicznie, więc nie trzeba go dostarczać osobiście.
Posiadanie konta na ePUAPIE oraz posiadanie ważnego Profilu Zaufanego to możliwość składania pism do urzędów w całej Polsce i załatwiania spraw on-line.
 
Dzięki portalowi możesz również złożyć wniosek o nowy dowód osobisty, wnioskować o meldunek lub potrzebne dokumenty, a także sprawdzić stan swoich należności i opłat w portalu platnosci.miekinia.pl.
Pełna lista usług dla naszej gminy znajduje się na stronie https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/n344l0yobw.
 
Profil Zaufany (narzędzie, którym podpisujesz dokumenty elektronicznie) możesz utworzyć w Urzędzie Gminy Miękinia po uprzednim założeniu konta na portalu ePUAP.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online