Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Diabelska Góra
Na południe od Miękini znajduje się Diabelska Góra (164 m n.p.m.). Góra ta wsławiła się złą sławą, ponieważ stała tu szubienicą, na której prawdopodobnie w średniowieczu tracono skazańców ze Środy Śląskiej. Ze wzgórza rozciąga się widok na Dolinę Odry i Wzgórza Trzebnickie.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 11 września 2018
Dopisz się do rejestru wyborców przez internet

Osoby, które posiadają ważny Profil Zaufany mogą złożyć elektronicznie wniosek o dopisanie do rejestru wyborców.
Wniosek znajduje się na stronie epuap.gov.pl, po wypełnieniu i podpisaniu zostanie on dostarczony do urzędu elektronicznie, więc nie trzeba go dostarczać osobiście.
Posiadanie konta na ePUAPIE oraz posiadanie ważnego Profilu Zaufanego to możliwość składania pism do urzędów w całej Polsce i załatwiania spraw on-line.
 
Dzięki portalowi możesz również złożyć wniosek o nowy dowód osobisty, wnioskować o meldunek lub potrzebne dokumenty, a także sprawdzić stan swoich należności i opłat w portalu platnosci.miekinia.pl.
Pełna lista usług dla naszej gminy znajduje się na stronie https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/n344l0yobw.
 
Profil Zaufany (narzędzie, którym podpisujesz dokumenty elektronicznie) możesz utworzyć w Urzędzie Gminy Miękinia po uprzednim założeniu konta na portalu ePUAP.Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online