Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Mrozowska Górka
Miłośników przyrody zaciekawi również fakt występowania na terenie gminy, jednego z nielicznych na Dolnym Śląsku, stanowiska sasanki łąkowej. Stanowisko to stwierdzono w pobliżu dzikiego wyrobiska piasku, w odległości ok. 1,5 km na zachód od centrum wsi Mrozów, u podnóża tzw. „Górki Mrozowskiej”. Obszar występowania sasanki zajmuje powierzchnię 0,16 ha. Utworzony użytek ekologiczny ma chronić sasankę łąkową, będącą rzadkim gatunkiem roślinnym.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 2 października 2018
"Dobry Start" i "500+"
Przypominamy, że wniosek o świadczenie "Dobry Start" należy złożyć do 30 listopada 2018 r. W przypadku wniosków złożonych we wrześniu, październiku i listopadzie br. ustalenie prawa do świadczenia "Dobry Start" oraz wypłata przyznanych środków następuje w terminie 2 miesięcy licząc od dnia złożenia wniosku.

Trwa również nabór wniosków do programu "RODZINA 500 +" na nowy okres zasiłkowy. Dla wniosków złożonych w październiku wypłata nastąpi do końca grudnia z wyrównaniem za październik i listopad. Aby otrzymywać środki przez cały okres świadczeniowy, wniosek do programu „Rodzina 500+” trzeba złożyć do końca października.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online