Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Przedwojenny podział administracyjny
Przedwojenny podział administracyjny był zupełnie inny i każda miejscowość stanowiła odrębną gminę. W nowym podziale powiatu powstało 7 gmin, z których Mrozów, Lutynia i Przedmoście obejmowały obszar współczesnej gminy Miękinia. W 1955 r. w wyniku likwidacji siedziby gminy w Przedmościu oraz podziału jej obszaru na dwie jednostki administracyjne powstała gmina Miękinia. W roku 1959 dołączono do niej gminę Księginice, w 1963 r. gminę Mrozów i w 1973 r. okrojoną gminę Lutynia tworząc w ten sposób dzisiejsze jej granice.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 2 października 2018
"Dobry Start" i "500+"
Przypominamy, że wniosek o świadczenie "Dobry Start" należy złożyć do 30 listopada 2018 r. W przypadku wniosków złożonych we wrześniu, październiku i listopadzie br. ustalenie prawa do świadczenia "Dobry Start" oraz wypłata przyznanych środków następuje w terminie 2 miesięcy licząc od dnia złożenia wniosku.

Trwa również nabór wniosków do programu "RODZINA 500 +" na nowy okres zasiłkowy. Dla wniosków złożonych w październiku wypłata nastąpi do końca grudnia z wyrównaniem za październik i listopad. Aby otrzymywać środki przez cały okres świadczeniowy, wniosek do programu „Rodzina 500+” trzeba złożyć do końca października.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online