Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Sasanka łąkowa
W roku 1992 w miejscowości Mrozów podczas przeprowadzanych badań terenowych związanych z inwentaryzacją chronionych gatunków fauny i flory stwierdzono występowanie sasanki łąkowej, bardzo rzadkiej chronionej rośliny występującej jedynie w trzech miejscach w Polsce.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 2 listopada 2021
„Cyfrowa Gmina Granty PPGR” - nabór wniosków przedłużony

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konkursem na wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich nabór wniosków zostaje przedłużony do środy 3 listopada br. do godz. 17.00.
W programie można otrzymać sprzęt komputerowy dla ucznia (dotyczy również ucznia pełnoletniego), który spełnia wszystkie kryteria określone w oświadczeniu (Załącznik 7 lub 8), tj.: zamieszkuje w miejscowości lub w gminie, w której niegdyś funkcjonowało Państwowe Gospodarstwo Rolne i jest członkiem rodziny byłych pracowników PGR.

Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o złożenie niżej wymienionych dokumentów w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Miękinia w nieprzekraczalnym terminie do 03.11.2021 r. do godziny 17:00.

Wymagane dokumenty:
1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
2. Załącznik 7 (wypełnia rodzic/opiekun prawny w przypadku osoby niepełnoletniej)
3. Załącznik 8 (wypełnia pełnoletni uczeń, którego dotyczy oświadczenie)
4. Oświadczenie o wyborze sprzętu
5. Poświadczenie o zatrudnieniu członka rodziny w PGR

Złożenie wymaganych dokumentów nie oznacza gwarancji otrzymania sprzętu i będzie uzależnione od wysokości pozyskanych środków w ramach programu.
Na podstawie otrzymanych dokumentów zostanie sporządzony wniosek o dofinansowanie, który Gmina Miękinia przedłoży do konkursu Cyfrowa Gmina -Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR”.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online