Aktualności - Bezpieczeństwo osobist - Urząd Miejski w Miękini

Burmistrz przyjmuje mieszkańców w środy w godz. 8.00-12.00 po uprzednim umówieniu telefonicznym 71 735 92 22

Wyszukiwarka

Przejdź do: BIP
Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS


Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Menu poziome

Aktualności

Bezpieczeństwo osobiste seniorów

25 stycznia 2023
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini pod patronatem Burmistrza Miękini Jana Mariana Grzegorczyna realizuje projekt socjalny pod nazwą „Bezpieczeństwo osobiste seniorów”, który trwać będzie do końca 2023 roku.
W ramach projektu przewidziany jest m.in. cykl spotkań z prawnikiem, psychologiem, terapeutą uzależnień, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, spotkania z policją, strażą pożarną oraz innym służbami ratowniczymi, zajęcia ruchowe oraz praktyczne warsztaty samoobrony.

Celem projektu jest przekazanie umiejętności z zakresu bezpieczeństwa osobistego, ochrony siebie i najbliższych oraz zadbania o zdrowie psychiczne. Do bezpłatnego udziału w projekcie zapraszamy wszystkich seniorów z gminy Miękinia. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, a działania w ramach projektu będą się odbywały w zamkniętej grupie przy udziale profesjonalistów z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa seniora.

Warunkiem uczestnictwa udziału w zajęciach ruchowych i warsztatach z samoobrony jest dyspozycyjność i frekwencja na zajęciach prowadzonych w ramach projektu. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Panią Aleksandrą Kutkiewicz – Długosz – w siedzibie Ośrodka lub telefonicznie (Tel. 71/ 736 08 60).

Liczba odwiedzin: 563

Stopka

Płatności online
Zamknij