Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Winnice Jaworek
Budynek, gdzie powstaje wino usytuowany jest na terenie zabytkowego folwarku w Miękini, w sąsiedztwie XVIII wiecznego pałacu gdzie w ciągu najbliższych lat ma powstać hotel. Całe przedsięwzięcie zmierza ku temu aby w Miękini utworzyć centrum dolnośląskiego winoroślarstwa. Już dziś prowadzi się tam szkolenia, przyjmuje wycieczki, które zwiedzają kompleks winnicy, degustują produkty tradycyjne. Przed wiosna 2009 roku oddana zostanie do użytku stylowa Sala Degustacji z zabytkowym piecem śląskim gdzie mają być przyjmowani goście pragnący spróbować pierwszego od pięciu wieków śląskiego wina.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 23 maja 2017
Informujemy, że Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości oraz Agencja Nieruchomości Rolnych ogłosiły XVI edycję programu "Stypendia Pomostowe" dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018.
więcej


Data dodania: 19 maja 2017
Miło nam poinformować, iż w dniach 20-21 maja 2017 r. Gmina Miękinia będzie uczestniczyć w targach rowerowych, które odbędą się na Hali Stulecia we Wrocławiu.
więcej


Data dodania: 18 maja 2017
Miło nam Państwa poinformować, że 18 maja 2017 r. wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn podpisał porozumienie z firmą GF CORP sp. z o.o. sp. k. dotyczące planów wybudowania trzech hal magazynowo - produkcyjnych o łącznej powierzchni ok. 9.000 m2 oraz budynków biurowych na terenie gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 18 maja 2017
Imprezy plenerowe w gminie Miękinia trwają już od kwietnia, ale w najbliższych miesiącach będzie ich naprawdę wiele.
więcej


Data dodania: 15 maja 2017
Zgodnie z planem realizowany jest montaż stelaża dachowego na hali widowisko-sportowej oraz więźby dachowej na budynku przedszkola. Ponadto rozpoczęto prace związane z drogą dojazdową do szkoły od ulicy Polnej.
więcej


Data dodania: 9 maja 2017
Dzięki wsparciu Wójta Gminy Miękinia Jana Mariana Grzegorczyna sekcja otrzymała komplet pięknych dresów, w których zaprezentowała się na turnieju w Kobierzycach i można powiedzieć, że nowy sprzęt przyniósł naszym zawodniczkom szczęście.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 255 ›››

Informacja dla osób niesłyszącychElektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net