Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kwiatowe ogródki
Cechą charakterystyczną wsi Łowęcice są bogate i barwne kwiatowe ogródki przydomowe, które niemal zasłaniają elewacje frontowe niskich domów mieszkalnych.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 19 czerwca 2019
Wójt Gminy Jan Marian Grzegorczyn wziął udział w uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego w szkołach z terenu gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 19 czerwca 2019
19 czerwca w Krępicach, ul. Kwiatowa 45 na terenie firmy Luxon LED znaleziono suczkę. Jest łagodna i przyjazna, nie ma ogonka. Szukamy jej właściciela.
więcej


Data dodania: 18 czerwca 2019
W ramach projektu socjalnego „I Ty możesz zostać bohaterem” w dniu 15.06.2019 r. w Wilkszynie odbyło się szkolenie realizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini we współpracy ze stowarzyszeniem “Gotowi do Ratowania”.
więcej


Data dodania: 18 czerwca 2019
Intensywnie przebiegają prace przy przebudowie dróg relacji Białków-Wilkostów-Brzezinka Średzka. W ostatnich dniach ułożono już pierwszą warstwę masy asfaltowej na odcinku Białków-Wilkostów i częściowo na trasie Wilkostów-Brzezinka Średzka.
więcej


Data dodania: 17 czerwca 2019
Drugie miejsce na koniec sezonu 2018/19 w Programie Upowszechniania Piłki Siatkowej na Dolnym Śląsku. To sukces naszych szkolnych siatkarek.
więcej


Data dodania: 17 czerwca 2019
Po rocznej przerwie do Wilkszyna powróciło Śniadanie Mistrzów, czyli wyścig miłośników indywidualnej jazdy na czas. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk Wójta Gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 13 czerwca 2019
Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej, zgodnie z Uchwałą nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. informuje, że w dniu 28 lipca 2019 r. (niedziela) odbędą się wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych.
więcej


Data dodania: 12 czerwca 2019
Z okazji 10 rocznicy Partnerstwa Wschodniego gośćmi Jana Mariana Grzegorczyna wójta gminy Miękinia byli: Paweł Kowal - polski polityk i politolog, ambasadorowie, dyrektorzy i pracownicy Ministerstw Spraw Zagranicznych i Instytutów następujących państw: Rumunii, Danii, Szwecji, Azerbejdżanu, Armenii, Ukrainy, Niemiec, Mołdawii, Austrii, przedstawiciele Komisji Europejskiej, pracownicy polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przedstawiciele Kolegium Europy Wschodniej oraz publicyście zajmujący się głównie Europą Wschodnią.
więcej


Data dodania: 11 czerwca 2019
11 czerwca w Brzezinie znaleziono tego psa. Szukamy jego właściciela.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 215 ›››

Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online