Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia
Wersja kontrastowa
English
Wersja polska
BIP
RSS


Gospodarka Odpadami
FaceBook
Zakład Usług Komunalnych
Piłka halowa


Czy wiesz, że... ?
Kościół w Radakowicach
Jedyny w Radakowicach kościół ma burzliwą historię, stąd jego skromne zabytkowe wyposażenie. W czasach reformacji, pomiędzy latami 1520-1653, obiekt pełnił rolę ewangelickiego zboru, by po 1460 roku stać się ponownie katolickim kościołem. Świątynia była też świadkiem jednego z epizodów bitwy pod Lutynią, w czasie którego został ranny niemal pod samym ołta­rzem i kilka dni później zmarł, pruski generał von Rohr.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 24 maja 2017
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w ramach realizowanego projektu pod nazwą "Profilaktyka zdrowia kobiet", dnia 25 maja o godzinie 18.00 w świetlicy wiejskiej w Lutyni, odbędzie się spotkanie dla PAŃ. Spotkanie poprowadzi specjalista, lekarz ginekolog z Centrum Zdrowia MAMA I JA we Wrocławiu.
więcej


Data dodania: 23 maja 2017
Informujemy, że Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości oraz Agencja Nieruchomości Rolnych ogłosiły XVI edycję programu "Stypendia Pomostowe" dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018.
więcej


Data dodania: 19 maja 2017
Miło nam poinformować, iż w dniach 20-21 maja 2017 r. Gmina Miękinia będzie uczestniczyć w targach rowerowych, które odbędą się na Hali Stulecia we Wrocławiu.
więcej


Data dodania: 18 maja 2017
Miło nam Państwa poinformować, że 18 maja 2017 r. wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn podpisał porozumienie z firmą GF CORP sp. z o.o. sp. k. dotyczące planów wybudowania trzech hal magazynowo - produkcyjnych o łącznej powierzchni ok. 9.000 m2 oraz budynków biurowych na terenie gminy Miękinia.
więcej


Data dodania: 18 maja 2017
Imprezy plenerowe w gminie Miękinia trwają już od kwietnia, ale w najbliższych miesiącach będzie ich naprawdę wiele.
więcej


Data dodania: 15 maja 2017
Zgodnie z planem realizowany jest montaż stelaża dachowego na hali widowisko-sportowej oraz więźby dachowej na budynku przedszkola. Ponadto rozpoczęto prace związane z drogą dojazdową do szkoły od ulicy Polnej.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 255 ›››

Informacja dla osób niesłyszącychElektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejPowiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
design by fast4net