Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja kontrastowa


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Przy­wilej piwny
W 1661 roku, na wniosek właściciela wsi, Eliasza Michała Bachsteina, dwór cesarski w Wiedniu nadaje Lenartowicom przy­wilej piwny. Nadawał on wsi wolne prawo warzenia piwa, przygo­towywania słodu, budowy browaru i wyszynku piwa.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 17 sierpnia 2018
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza wszystkie Panie w najbliższą środę 22.08.2018 r. o godzinie 9.00 do Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini, na bezpłatne spotkanie z położną panią Agnieszką Miedzińską.
więcej


Data dodania: 16 sierpnia 2018
Dwa dni, gwiazdy na muzycznej scenie, gminne święto plonów, plaża, słońce, wesołe miasteczko oraz akcja charytatywna dla Szymka. Na tegorocznym Festiwalu Lata w Miękini działo się naprawdę wiele.
więcej


Data dodania: 14 sierpnia 2018
Dzisiaj od rana w Wilkszynie przy stacji benzynowej Gazela błąka się mała suczka, jest łagodna i ma czerwoną obrożę.
więcej


Data dodania: 13 sierpnia 2018
W sobotę 11 sierpnia przy drodze pomiędzy Białkowem a Wilkostowem znaleziono tego pieska.
więcej


Data dodania: 8 sierpnia 2018
W Kadłubie na drodze powiatowej nr 2056D powstało rondo łączące istniejącą dotychczas infrastrukturę drogową z nowo budowaną drogą gminną w strefie aktywności gospodarczej Kadłub-Źródła.
więcej


Data dodania: 1 sierpnia 2018
W drugiej połowie sierpnia stara szkoła w Lutyni pozostanie już tylko we wspomnieniach i na fotografiach. Wszystko za sprawą rozpoczętej rozbiórki budynku.
więcej


Data dodania: 30 lipca 2018
U ośmioletniego Szymka, mieszkańca Miękini, został zdiagnozowany nieoperacyjny glejak pnia mózgu, o III stopniu złośliwości.
więcej


Data dodania: 30 lipca 2018
Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz Samborski ogłosił VII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz społeczności lokalnych w 2017 r. (organizacje liderskie w danej społeczności).
więcej


Data dodania: 27 lipca 2018
W ośmiu nadodrzańskich miejscowościach mieszkańcy i turyści mogą już korzystać z odnowionych placów zabaw. Zakup nowych urządzeń i roślin to efekt zrealizowanego projektu współfinansowanego ze środków PROW 2014-2020.
więcej


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... 197 ›››

Informacja dla osób niesłyszącycheplatnosci - linkCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejWiadomości MiękiniSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online