Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Winnice Jaworek
Budynek, gdzie powstaje wino usytuowany jest na terenie zabytkowego folwarku w Miękini, w sąsiedztwie XVIII wiecznego pałacu gdzie w ciągu najbliższych lat ma powstać hotel. Całe przedsięwzięcie zmierza ku temu aby w Miękini utworzyć centrum dolnośląskiego winoroślarstwa. Już dziś prowadzi się tam szkolenia, przyjmuje wycieczki, które zwiedzają kompleks winnicy, degustują produkty tradycyjne. Przed wiosna 2009 roku oddana zostanie do użytku stylowa Sala Degustacji z zabytkowym piecem śląskim gdzie mają być przyjmowani goście pragnący spróbować pierwszego od pięciu wieków śląskiego wina.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Aktualności gminne
Jesteś tutaj:  ›› Gmina ›› Aktualności gminne
Data dodania: 1 grudnia 2011
Ostatnie szkolenia w tym roku

Dwa ciekawe i bezpłatne szkolenia odbędą się w grudniu w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej. Pierwsze (6 grudnia) poświęcone będzie „Technikom sprzedaży”, a drugie (15 grudnia) „Przygotowaniu biznesplanu”.
„Techniki sprzedaży” adresowane jest do osób związanych z organizowaniem sprzedaży produktów i usług w firmie, jak również osób bezpośrednio obsługujących klientów. Jego uczestnicy dowiedzą się jak zainteresować klienta i nawiązać współpracę, jak zidentyfikować potrzeby klienta, a także jak zaprezentować produkt. Zajęcia poprowadzi Violetta Sulima, psycholog, specjalista w zakresie marketingu i sprzedaży.

Jak powinien być zbudowany profesjonalny biznesplan omówi Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, wykładowca PFP. Szkolenie to adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich zainteresowanych.

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o zgłaszanie swojego udziału pod nr tel. starostwa 71/396 89 50 lub przesłanie karty zgłoszenia na fax 71/317 56 49.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Wszyscy uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po zajęciach zaświadczenie o udziale.
Pliki do pobrania:Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji Przestrzennejgov.pl
design by fast4net

Płatności online