Oficjalny portal Gminy Miękinia

Wyszukiwarka

BIP
RSS
FaceBook
English
Wersja polska
Wersja klasyczna serwisu


Strona główna
Oficjalny serwis internetowy
Gminy Miękinia

Menu główne


Otwórz się na
zdrowy klimat

Menu
Czy wiesz, że... ?
Kwiatowe ogródki
Cechą charakterystyczną wsi Łowęcice są bogate i barwne kwiatowe ogródki przydomowe, które niemal zasłaniają elewacje frontowe niskich domów mieszkalnych.
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Komunikaty
Jesteś tutaj:  ›› Urząd Gminy ›› Komunikaty
Data dodania: 7 lutego 2019
Niedobór wody w ujęciach głębinowych w Lutyni
Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Miękini informuje, że w styczniu b.r. nastąpiło znaczne obniżenie poziomu wód głębinowych w warstwach wodonośnych zasilających ujęcia wody stacji uzdatniani wody w Lutyni. Ze względu na niedobór wody w ujęciach podjęto decyzję o podaniu wody ze stacji uzdatniania wody w Mrozowie do sieci wodociągowej obsługiwanej przez SUW Lutynia.

W związku z powyższym może wystąpić odczuwalne obniżenie ciśnienia wody (do 1,5 atmosfery) na terenie miejscowości: Wróblowice, Lutynia, Gałów, Zakrzyce, Radakowice i Łowęcice.

Zakład podjął działania mające na celu przywrócenie wydajności ujęć do poziomów zapewniających dostawę wody o dotychczasowym ciśnieniu i ilościach.

Jednocześnie, do czasu ustabilizowania się sytuacji związanej ze zbilansowaniem zapewnienia możliwości dostaw wody przez stację uzdatniania wody w Lutyni dla regionu południowego gminy Miękinia – ZUK Sp. z o.o. w Miękini – zawiesza z dniem 7 lutego 2019r. - określanie warunków zapewnienia dostaw wody dla nowych inwestycji lokowanych na terenie działania tej stacji uzdatniania wody.


Informacja dla osób niesłyszącychCentralna Ewidencja i Informacja o Działalności GospodarczejSystem Informacji PrzestrzennejAgencja Rozwoju Komunalnego Gminy Miękinia
design by fast4net

Płatności online